سخنی از مدیرعامل سیدکو

مهندس داداش مديرعامل شركت
سرمايه گذاری و توسعه صنايع سيمان

 

شرکت سیمان شمال یکی از شرکتهای تابعه و زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع سیمان (سیدکو) می باشد که بعنوان برترین هلدینگ سیمانی در منطقه و خاورمیانه و یکی از پیشگامان اصلی صنعت سیمان در عرصه جهانی تامین و توزیع محصولات سیمانی با عملکرد جهانی world class با برخورداری از کارآمدترین ابزارها و توانمندیهای مدیریتی، تکنولوژی و سرمایه انسانی، مدیریت تولید بیش از 11% سیمان کل کشور را بر عهده دارد.

جناب آقای مهندس داداش مدیرعامل محترم هلدینگ وزین سیدکو که از چهره های اثرگذار در صنعت سیمان کشور می باشد همواره با راهبریهای راهبردی و اندیشه خلاق، بستر شکوفایی و بالندگی را مهیا و موجبات تحقق سریع اهداف و ماموریتهای مهم را فراهم نمودند.

حضور مستمر و موثر ایشان به اتفاق جناب آقای مهندس غریب پور مدیرعامل محترم گروه توسعه ملی، جناب آقای مهندس سعیدی رییس محترم هیات مدیره سیدکو و معاونین محترم سیدکو و مدیران سازمانها و نهادهای مرتبط همچون سازمان صنعت، معدن و تجارت، سازمان حفاظت محیط زیست و سایرین و ایضاً با ارائه راهکارهایی با افق بلند و چشم انداز روشن این شرکت را حمایت و مورد تفقد قرار داده اند.

*گزیده ای از بیانات جناب آقای مهندس داداش مدیرعامل محترم هلدینگ سیدکو در جلسات و بازدیدهای متعدد از شرکت سیمان شمال:

شرکت سیمان شمال بحمدالله با مدیریت کارآمد و هوشمند، اصلاح سیستم و ساز و کار در حوزه های گوناگون اعم از فنی و تولید، معادن، منابع انسانی، محیط زیست و غیره، کارهای برجسته و ماندگاری انجام داده است. شجاعت و شهامت و درایت مدیریت شرکت در مقابل ناملایمات و فشارها قابل تحسین است.

ثمره این رویکرد و حاصل تلاش و زحمات انجام گرفته، ایجاد فضای تفاهم و همدلی، تقویت انگیزه و بالابردن میزان رضایتمندی پرسنل و به تبع آن افزایش کیفی و کمی تولید، کاهش هزینه ها و ارتقاء شرکت بوده است.

مضاف بر این امروز قوه مدیریت و حاکمیت به شرکت بازگشت و مدیرعامل بر مقدرات شرکت و تصمیم گیری و تصمیم سازی در امورات آن اشراف کامل دارد. لذا شاهد تحولات خوب و امیدبخش در شرکت سیمان شمال هستیم و این تغییرات و تحولات اساسی و چشمگیر شایسته تقدیر و تحسین است. روند رو به رشدی که بوجود آمده باید نهادینه شده و استمرار یابد، بگونه ای که این حرکت و شتاب و شکوفایی پایه و بیس و زیربنایی غیر قابل تغییر بشود و در ادوار و اعصار بعد دچار توقف یا عقب راندگی نگردد.