اخبار و رویدادها

جشن بزرگ کارگری شرکت سیمان شمال در روز میلاد امام حسن مجتبی(ع)

  • شنبه ,04 خرداد 1398
  • : 429

جشن بزرگ کارگری شرکت سیمان شمال در روز میلاد امام حسن مجتبی(ع)

روز سه‌شنبه مورخ 31/2/98 مصادف با 15 ماه مبارک رمضان، همزمان با میلاد با سعادت کریم اهل‌بیت امام حسن مجتبی(ع)، جشن بزرگ کارگری شرکت سیمان شمال، با حضور پرشور و باشکوه کارکنان این شرکت و خانواده محترم آنان و مهمان، مدعوین، مدیران شهری و محلی، با هنرمندی طناز شهیر کشور آقای حسن ریوندی و آواز گرم و نوازندگی نشاط آور هنرمندان و خوانندگان محبوب آقای گلشنی و محمدرضا پیرزاده و اجرای بسیار زیبای جناب حاج قاسم نصیری، در سالن آمفی‌تئاتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن برگزار شد.

در این مراسم جشن و سرور جناب آقای مهندس علی‌اکبر صفریان نودهی مدیرعامل محترم شرکت سیمان شمال، ضمن خوشامدگویی و تبریک ولادت سبط اکبر رسول ا... حضرت امام حسن مجتبی(ع) به حضار اظهار داشت: امروز به‌واسطه میلاد فرخنده کریم اهل‌بیت امام حسن مجتبی(ع)،اهل آسمان، خاتم پیامبران، امام علی و حضرت زهرا(س) و پروردگار جهانیان خوشحال و مسرورند.

لذا اینجانب بسیار خرسندم و خدا را شاکرم که دقایقی چهره گشاده و دل نازنین و پاک شما همکاران عزیز و خانواده محترمتان را شاد ببینم.لحظاتی بخندید و فرحناک باشید و شما شایسته آنید که همواره دلشاد و بانشاط باشید.

محضر حضار شریف، همکاران پرتلاش و خانواده گرامی ادای احترام می‌کنم و مقام شامخ 9 شهیدگرانقدر شرکت سیمان شمال را ارج می‌نهم.

حضار شریف، خانواده بزرگ سیمان شمال، ایران بزرگ در اوج قله امنیت، استقلال، اقتدار ملی و کانون توجه ملل و دول جهان است.

نصرت‌های پی‌درپی ملت ایران، از تفضلات الهی و توجهات حضرت ولی‌عصر(ع) به این ملت است و نیاز امروز کشور آن است که مسئولین در خدمتگزاری و خدمت‌رسانی مسابقه دهند که خود یک نهضت بزرگ و قطع و یقین مأجور عندا... خواهد بود.

همه‌کسانی که دل درگرو اعتلای نظام اسلامی و ایران سرافراز دارند باید با جهت‌گیری درست، برنامه‌ریزی راهبردی، پشتکار در تحقق اهداف و مأموریت‌ها، پایداری و مقاومت و توکل به ذات اقدس احدیت موجبات شکوفایی ایران عزیز را فراهم نمایند.

از اعضای محترم هیأت مدیره شرکت، بویژه جناب آقای مهندس طالبی و جناب آقای دکتر همتی، اعضای محترم موظف هیأت مدیره، بخاطر همراهی، همفکری و حمایت همه‌جانبه تقدیر و تشکر می‌کنم.

از حضور جناب آقای دکتر احمدزاده اصل قائم‌مقام محترم شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع سیمان (سیدکو) آقای مهندس دانشی مدیرعامل محترم شرکت سیمان فیروزکوه، آقای مهندس یزدانی معاون محترم فرماندار پردیس، دکتر شهرکی پور رئیس محترم دانشگاه آزاد اسلامی رودهن و معاون محترم ایشان دکتر ذوالقرنین، مدیران شهری و محلی و شورای اسلامی کار شرکت نیز بسیار سپاسگزارم و مقدمتان را گرامی می‌دارم.

از هنرمندان تقاضا می‌کنم با نمایش هنر خود، غم از دلها بزدایند و به حضار شادی و نشاط ببخشند. همواره سربلند و سعادتمند باشید.

هنرمندی هنرورزان شهیر در این مراسم که با استقبال کم‌سابقه و بسیار عالی همکاران و خانواده معززشان برگزار گردید فضای دل‌انگیز و نشاط‌آوری برای حاضرین ایجاد نمود.

بگونه‌ای که بعد از پایان مراسم بسیاری از خانواده کارکنان در پیام‌های صوتی، تصویری و پیامکی به جناب آقای مهندس صفریان، از ایشان تقدیر و تشکر کردند، پیامهایی که حاکی از رضایتمندی، ادخال سرور در دلها و قدرشناسی از خدمتگزاران داشته است.

شایان ‌ذکر است در پایان این مراسم از 4 نفر از فرزندان شهدای معظم شرکت، 45 نفر از همکاران نمونه و تلاشگر و 2 نفر از مدیران موفق، جناب آقای مهندس بیرانوند معاونت اجرایی و فنی و مدیر کارخانه و سرکار خانم وثوقی مدیر بازاریابی و فروش با اعطای لوح سپاس و هدیه نقدی تجلیل شد.

در خاتمه با بسته‌های افطاری از حاضرین پذیرایی شد.

روابط عمومی شرکت ضمن سپاسگزاری از جناب آقای مهندس صفریان نودهی، مدیرعامل باکفایت، شایسته و محبوب، از حضور گرم و صمیمی همکاران خدوم و خانواده گرانقدر آنان و اجرای بسیار زیبای هنرمندان دوست‌داشتنی تقدیر و تشکر می‌نماید. 

                                                                                      روابط عمومی شرکت سیمان شمال

جشن بزرگ کارگری شرکت سیمان شمال در روز میلاد امام حسن مجتبی(ع)جشن بزرگ کارگری شرکت سیمان شمال در روز میلاد امام حسن مجتبی(ع)جشن بزرگ کارگری شرکت سیمان شمال در روز میلاد امام حسن مجتبی(ع)جشن بزرگ کارگری شرکت سیمان شمال در روز میلاد امام حسن مجتبی(ع)جشن بزرگ کارگری شرکت سیمان شمال در روز میلاد امام حسن مجتبی(ع)جشن بزرگ کارگری شرکت سیمان شمال در روز میلاد امام حسن مجتبی(ع)جشن بزرگ کارگری شرکت سیمان شمال در روز میلاد امام حسن مجتبی(ع)جشن بزرگ کارگری شرکت سیمان شمال در روز میلاد امام حسن مجتبی(ع)