اخبار و رویدادها

عیادت جناب آقای مهندس صفریان نودهی از آقای مهندس جبارپور در بیمارستان امام خمینی(ره)

  • چهارشنبه ,22 خرداد 1398
  • : 817

عیادت جناب آقای مهندس صفریان نودهی از آقای مهندس جبارپور در بیمارستان امام خمینی(ره)

روز سه شنبه ۹۸.۳.۲۱ جناب آقای مهندس صفریان نودهی، مدیرعامل محترم شرکت سیمان شمال به همراه تعدادی از مدیران ، در بیمارستان امام خمینی(ره) از آقای مهندس مجید جبارپور معاون واحد مکانیک این شرکت عیادت کردند.
آقای صفریان ضمن تجلیل از آقای مهندس جبارپور،بواسطه خدمات ارزشمند،مسئولیت شناسی و اثرگذاری در واحد مورد اشتغال، از خدای بزرگ سلامتی و شفای کامل ایشان را مسئلت نمود.
همچنین از همسر محترمه آقای مهندس جبارپور بخاطر همراهی و عشق به همسر و پرستاری و خدمت عاشقانه به ایشان تقدیر و تشکر نموده و روحیه بالای ایشان ستود.
شایان ذکر است، آقای مهندس جبارپور، سرپرست آسیابهای سیمان و معاون واحد مکانیک شرکت بوده که بیش از ۲ سال درگیر بیماری میباشد.
ایشان از مهندسین با انگیزه و صاحب اندیشه و دانش فنی بالایی است.
از ویژگی های بارز وی، وظیفه شناسی،تدین، تقید، تلاش مستمر، اخلاق حسنه و توانمند و کارایی خوب در انجام ماموریتهای محوله است.و در حالیکه از بیماری رنج می برد هرگز از کار و تلاش غافل نبود.
اللهُمَّ اَشْفِ كُلَّ مَريض .
عیادت جناب آقای مهندس صفریان نودهی از آقای مهندس جبارپور در بیمارستان امام خمینی(ره)عیادت جناب آقای مهندس صفریان نودهی از آقای مهندس جبارپور در بیمارستان امام خمینی(ره)عیادت جناب آقای مهندس صفریان نودهی از آقای مهندس جبارپور در بیمارستان امام خمینی(ره)عیادت جناب آقای مهندس صفریان نودهی از آقای مهندس جبارپور در بیمارستان امام خمینی(ره)عیادت جناب آقای مهندس صفریان نودهی از آقای مهندس جبارپور در بیمارستان امام خمینی(ره)عیادت جناب آقای مهندس صفریان نودهی از آقای مهندس جبارپور در بیمارستان امام خمینی(ره)