اخبار و رویدادها

بازدید جناب آقای دکتر عبدالعظیم رضایی فرماندار محترم شهرستان پردیس از کارخانه سیمان شمال

  • ﺳﻪشنبه ,22 مرداد 1398
  • : 781

بازدید جناب آقای دکتر عبدالعظیم رضایی فرماندار محترم شهرستان پردیس از کارخانه سیمان شمال

روز شنبه ۹۸.۵.۱۹ آقای دکتر عبدالعظیم رضایی فرماندار محترم شهرستان پردیس به همراه آقای مجید صبوری معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری و رضا خدادادی بخشدار بومهن از کارخانه سیمان شمال بازدید کردند.

آقای عبدالعظیم رضایی در بازدید از خط تولید،که جناب آقای مهندس صفریان مدیرعامل محترم شرکت ایشان را همراهی می کرد،در جریان روند فعالیت این کارخانه و اقدامات اساسی انجام گرفته و پروژه های در حال اجرا قرار گرفت.

ایشان پس از بازدید در نشستی با مدیران، از شرکت سیمان شمال به عنوان یکی از شرکت ها و کارخانجات قدیمی، با سابقه و خوشنام صنعت سیمان کشور نام برد و اظهار داشت: وجود این کارخانه در شهرستان پردیس مایه مباهات است زیرا علاوه بر تامین رزق و روزی برای عده کثیری از شهروندان، محصولاتی با کیفیت ممتاز و مطابق با استاندارد های ملی برای استفاده در صنعت ساختمان ،تهیه و به بازار عرضه میکند. لذا از جناب مهندس صفریان و کارکنان عزیز این شرکت نهایت سپاسگزاری را دارم.

جناب مهندس صفریان نیز در این بازدید، ضمن تشریح فعالیتها و برنامه ها، عملکرد مجموعه کارکنان شرکت را ستود و اظهار داشتند:مدیریت شرکت را در حال به اینجانب سپردند که با انبوهی از مشکلات دست و پنجه نرم می کرد و در حقیقت در حال ورشکستگی بود. اما به لطف خدا و همت همکاران پرتلاشم امروز شرائط بسیار خوبی داریم، ظرفیت تولید افزایش یافت،بازسازی ،نوسازی و بهسازی زیادی انجام گرفت، مسئولیتهای اجتماعی،بویژه در حوزه زیست محیطی با عزمی جزم ایفا شد. مصمم به تقویت و شکوفایی بیشتر هستیم.

                                                                                                            روابط عمومی شرکت سیمان شمال

بازدید جناب آقای دکتر عبدالعظیم رضایی فرماندار محترم شهرستان پردیس از کارخانه سیمان شمالبازدید جناب آقای دکتر عبدالعظیم رضایی فرماندار محترم شهرستان پردیس از کارخانه سیمان شمالبازدید جناب آقای دکتر عبدالعظیم رضایی فرماندار محترم شهرستان پردیس از کارخانه سیمان شمالبازدید جناب آقای دکتر عبدالعظیم رضایی فرماندار محترم شهرستان پردیس از کارخانه سیمان شمالبازدید جناب آقای دکتر عبدالعظیم رضایی فرماندار محترم شهرستان پردیس از کارخانه سیمان شمالبازدید جناب آقای دکتر عبدالعظیم رضایی فرماندار محترم شهرستان پردیس از کارخانه سیمان شمال