اخبار و رویدادها

بازدید و اولین نشست ارزیابی عملکرد شرکت سیمان شمال با حضور دکتر اصل روستا مدیر عامل محترم شرکت سیدکو

  • شنبه ,23 آذر 1398
  • : 355

بازدید و اولین نشست ارزیابی عملکرد شرکت سیمان شمال با حضور دکتر اصل روستا مدیر عامل محترم شرکت سیدکو

روز دوشنبه مورخ 18آذر ماه 1398 اولین جلسه ارزیابی عملکرد ماهانه شرکت سیمان شمال با حضور آقای دکتر اصل روستا مدیرعامل محترم شرکت سیدکو و تعدادی از معاونین در سالن جلسات کارخانه سیمان شمال برگزار گردید .

این جلسه که پس از بازدید از خط تولید و با حضور آقای مهندس صفریان نودهی مدیرعامل محترم شرکت سیمان شمال، معاونین، مدیران و روسای این شرکت برگزار شد. آقای مهندس صفریان ضمن خیر مقدم به مدیر عامل محترم سیدکو و معاونت محترم امور شرکت ها، از تلاش همکاران تقدیر و تشکر نمودند و این عملکرد را ناشی از همدلی و همراهی و خرد جمعی همکاران در سال رونق تولید عنوان کردند.
ایشان علت توقف خط تولید را ناشی از قطعی گاز اعلام نموده و اظهار داشتند امسال اهتمام جدی ما به تولید بیشتر است لذا تا تهیه مازوت به دنبال تولید کلینکر بر اساس ظرفیت خط تولید هستیم.
ایشان عملکرد پیمانکاران سیمان سفید را طی این چند روز مثبت ارزیابی نموده و افزودند، در صورت عدم بروز مشکل غیرمترقبه تا اوایل ماه آینده آسیاب مواد توسط پیمانکار راه اندازی می شود و آسیاب سیمان 2 نیز به دست باکفایت همکاران در سیمان شمال راه اندازی خواهد شد.
لذا انتظار دارم از فرصت به دست آمده در جهت تعمیرات مورد نیاز خط خاکستری و پیشبرد برنامه راه اندازی خط سفید استفاده شود.
در ادامه جلسه آقای دکتر اصل روستا با اشاره به عملکرد ۱۱ ماهه شرکت سیمان شمال آن را موفق و قابل قبول، هم نسبت به بودجه پیش‌بینی شده و هم در مقایسه با سال گذشته دانسته که منجر به سود خالص از مبلغ ۲۰ میلیارد تومان به ۴۳ میلیارد تومان شده است.
ایشان ضمن قدردانی از مدیرعامل محترم شرکت، از همه همکاران حاضر در جلسه تقدیر و تشکر نمودند و ادامه این روند و حفظ وضع موجود را خواستار شدند.
این جلسات به صورت مستمر هر ماه در کارخانه و سیدکو، با هدف کنترلف نظارت و پایش تشکیل خواهد شد.
در ادامه آقای داریوش باقری معاونت محترم مالی و سرمایه گذاری شرکت گزارشی از عملکرد شرکت ارائه نمود و شاخص های مختلف مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

روابط عمومی شرکت سیمان شمال

بازدید و اولین نشست ارزیابی عملکرد شرکت سیمان شمال با حضور دکتر اصل روستا مدیر عامل محترم شرکت سیدکوبازدید و اولین نشست ارزیابی عملکرد شرکت سیمان شمال با حضور دکتر اصل روستا مدیر عامل محترم شرکت سیدکوبازدید و اولین نشست ارزیابی عملکرد شرکت سیمان شمال با حضور دکتر اصل روستا مدیر عامل محترم شرکت سیدکوبازدید و اولین نشست ارزیابی عملکرد شرکت سیمان شمال با حضور دکتر اصل روستا مدیر عامل محترم شرکت سیدکوبازدید و اولین نشست ارزیابی عملکرد شرکت سیمان شمال با حضور دکتر اصل روستا مدیر عامل محترم شرکت سیدکوبازدید و اولین نشست ارزیابی عملکرد شرکت سیمان شمال با حضور دکتر اصل روستا مدیر عامل محترم شرکت سیدکو