اخبار و رویدادها

افتتاح و رونمایی از یادمان 9 شهید گرانقدر شرکت سیمان شمال

  • جمعه ,25 آبان 1397
  • : 689

افتتاح و رونمایی از یادمان 9 شهید گرانقدر شرکت سیمان شمال

روز چهارشنبه مورخ   97/08/23 طی مراسمی باشکوه از یادمان شهدای شرکت سیمان شمال رونمایی شد.

بمنظور ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان والامقام و حفظ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، شرکت سیمان شمال با درایت و عنایت مدیرعامل محترم این شرکت جناب آقای مهندس صفریان نودهی که خود از رزمندگان، جانبازان و خانواده معظم شهید می باشد، یادمان 9 شهید این شرکت، در کارخانه احداث گردید تا یاد و خاطره شهیدان همواره در خاطر همکاران زنده باشد. چراکه کارخانه سیمان شمال قدمگاه 9 شهید گرانسنگ: حاج حسین شکاری، حاج علی شکاری، فریدون دیانت پور، حسین زبردست، حسینعلی جهانشاهی، رستمعلی مسگر، سید جعفر سجادیان، غلامعلی سوارآبادی و عباس سالمی چکانی است.

این مراسم معنوی با رویکرد انقلابی و با حضور همه خانواده های معظم شهیدان، مدیران شهری و  محلی، جناب آقای مهندس داداش مدیرعامل محترم هلدینگ سیدکو، جناب آقای مهندس صفریان نودهی مدیرعامل محترم شرکت سیمان شمال، مدیران، روسا و کارکنان این شرکت باشکوه هرچه تمامتر در کارخانه سیمان شمال برگزار گردید.

این مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و نواختن سرود جمهوری اسلامی آغاز و آنگاه فضا با ذکر نام 9 شهید شرکت معطر و عرفانی شد. سپس جناب آقای مهندس داداش در نطق کوتاه اظهار داشتند: امنیت، آرامش و اقتدار نظام اسلامی را مدیون حماسه شهیدان و خون پاک بر زمینه ریخته آن دلاور مردانیم. باید قدر بدانیم و همواره یاد و خاطره آنان را حفظ کنیم و ایستادگی و جوانمردی را از شهدا الگو بگیریم.

در پایان مراسم ضمن تجلیل از خانواده معزز شهیدان، هدایایی به محضرشان تقدیم گردید.
افتتاح و رونمایی از یادمان 9 شهید گرانقدر شرکت سیمان شمالافتتاح و رونمایی از یادمان 9 شهید گرانقدر شرکت سیمان شمالافتتاح و رونمایی از یادمان 9 شهید گرانقدر شرکت سیمان شمالافتتاح و رونمایی از یادمان 9 شهید گرانقدر شرکت سیمان شمالافتتاح و رونمایی از یادمان 9 شهید گرانقدر شرکت سیمان شمالافتتاح و رونمایی از یادمان 9 شهید گرانقدر شرکت سیمان شمالافتتاح و رونمایی از یادمان 9 شهید گرانقدر شرکت سیمان شمال