اخبار و رویدادها

تودیع و معارفه مدیر حراست شرکت سیمان شمال

  • شنبه ,26 آبان 1397
  • : 710

تودیع و معارفه مدیر حراست شرکت سیمان شمال

روز چهارشنبه مورخ97/08/23 طی مراسمی با حضور جناب آقای مهندس داداش مدیرعامل محترم شرکت سرمایه گذاری و توسعه صنایع سیمان (سیدکو) و جناب آقای مهندس صفریان نودهی مدیرعامل محترم شرکت سیمان شمال، ضمن تقدیر و تشکر از جناب آقای علی نقی اباذری که بیش از 3 سال مدیریت حراست این شرکت را برعهده داشته و خدمات ارزنده و شایسته تحسینی در حوزه های حفاظت پرسنلی، فیزیکی و الکترونیکی و همچنین تامین امنیت و تقویت آرامش روانی ارایه نموده اند، جناب آقای حبیب اله باجلانی را بعنوان سرپرست حراست معرفی نموده و برای ایشان آرزوی موفقیت کردند.

در این نشست جناب آقای مهندس صفریان نودهی ضمن تشریح وظایف و ماموریت های محوله به حراست، از آقای اباذری بعنوان یک شهید زنده که سالها در کسوت فرماندهی گردان و تیپ در میادین نبرد حق علیه باطل ایفای نقش نموده و از جانبازان جنگ تحمیلی نیز می باشد، یاد نموده و اظهار داشتند در اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان ناچاراً از خدمات جناب آقای اباذری محروم شدیم.

ایشان از آقای باجلانی که از آزادگان سرافراز می باشد، خواستند براساس شرح وظایف تعریف شده عمل نماید و در حفاظت و حراست از کارخانه و نیروی انسانی تلاش مضاعف نماید.

آقای مهندس داداش نیز از آقای اباذری تشکر و قدردانی نموده و به آقای باجلانی هم تبریک گفتند.

 

 

روابط عمومی شرکت سیمان شمال

تودیع و معارفه مدیر حراست شرکت سیمان شمالتودیع و معارفه مدیر حراست شرکت سیمان شمالتودیع و معارفه مدیر حراست شرکت سیمان شمالتودیع و معارفه مدیر حراست شرکت سیمان شمال