اخبار و رویدادها

محفل انس با قرآن کریم در جوار یادمان شهدای گرانقدر شرکت سیمان شمال

  • یکشنبه ,09 دی 1397
  • : 492

محفل انس با قرآن کریم در جوار یادمان شهدای گرانقدر شرکت سیمان شمال

روز چهارشنبه مورخ 97/10/05 محفل نورانی انس با قرآن کریم با اجرا و تلاوت زیبا و وزین قراء، حفاظ و اساتید برجسته بین المللی جناب آقایان استاد عباس سلیمی، استاد حامد شاکرنژاد، استاد حمزه زاهدی و نابغه قرآنی سرکارخانم حنانه خلفی و گروه تواشیح بین المللی نجوا و با حضور صاحب دلان، علاقمندان به قرآن، خانواده های معظم شهیدان، مدیران شهری و محلی، اهالی شریف شهرستان پردیس، کارکنان و مدیران پرتلاش شرکت سیمان شمال در جوار یادمان مقدس 9 شهید گرانقدر این شرکت، در کارخانه سیمان شمال برگزار گردید.

در این مراسم پرفیض و عرفانی که توسط شبکه قرآن سیمای جمهوری اسلامی پوشش تصویری و خبری داده شد، جناب آقای مهندس صفریان نودهی مدیرعامل شرکت طی نطق کوتاهی ضمن خیر مقدم به اهالی قرآن، قاریان، حافظان و ارادتمندان به ساحت مقدس قرآن کریم، اظهار داشتند: قرآن کتاب جهان شمول و برای تمام اعصار و ازمنه است و هر آنکس با آن مانوس شود قطع و یقین به فلاح و رستگاری می رسد.

قرآن رمز حیات و وسیله نجات انسان است و سعادت بشریت در گرو شناخت قرآن، انس با آن، کسب معارف بلند آن و عمل به احکام و دستوراتش می باشد. انس با قرآن و تدبر و تعمق در آن نیاز امروز و هر روز جامعه است.

در تلاوت قرآن، خدا با ما سخن می گوید پس قدر این ارتباط عبد با معبود را بدانیم و این رشته مبارک و مستحکم را از دست ندهیم. دل حافظان قرآن گنجینه دُر گرانبهاست و باید از آن محافظت شود.

اگر شهیدان، این مجاهدان فی سبیل الله، که امروز این محفل معنوی در جوار یادمان مقدسشان برگزار می گردد، از جان و مال و عیال خود گذشتند و در میدان کارزار جانانه رزمیدند و در خون خود غلطیدند و در عرش الهی همنشین سالار شهیدان شده اند برای این بوده و هست که قرآن این کتاب خدا، معجزه جاوید پیامبر، نسخه شفابخش و چشمه زلال سیراب کننده ی جان تشنه کامان، بر مملکت ما بلکه بر بشریت پرتوافشانی نماید و روشنی بخشد.

وی در ادامه با اشاره به وضعیت صنعت سیمان افزود: شرکت سیمان شمال به لطف خدا و به برکت قرآن و با تلالو انوار قدسی شهیدان و با بهره گیری از دانش و تجربه کارشناسان کارخانه و تلاش بی وقفه کارکنان خدوم و مسئولیت شناس گامهای بلندی در عرصه تولید و صنعت برداشته و با همدلی، همراهی، همکاری و عنایت به ارزش های والای اسلامی و انسانی به پیش می رود.

در این مراسم عرفانی و معنوی، قاریان ممتاز و بین المللی قرآن کریم با صوت بسیار زیبا و دل نشین اهل محفل و مجلس را به وجد آورده و فضا را عطرآگین و دل انگیز نمودند.

در خاتمه مراسم به پاس فعالیت های فرهنگی و قرآنی جناب آقای مهندس صفریان نودهی مدیرعامل شرکت سیمان شمال، و تلاش وی در جهت ترویج و تبیلغ فرهنگ قرآن، ایثار، شهادت، دین و اخلاق، از طرف جناب استاد عباس سلیمی قاری ممتاز و داور بین المللی و شورای اسلامی کار با اهداء حمایل خادم القرآن به ایشان، از وی تجلیل شده است.

 

روابط عمومی شرکت سیمان شمال

محفل انس با قرآن کریم در جوار یادمان شهدای گرانقدر شرکت سیمان شمالمحفل انس با قرآن کریم در جوار یادمان شهدای گرانقدر شرکت سیمان شمالمحفل انس با قرآن کریم در جوار یادمان شهدای گرانقدر شرکت سیمان شمالمحفل انس با قرآن کریم در جوار یادمان شهدای گرانقدر شرکت سیمان شمالمحفل انس با قرآن کریم در جوار یادمان شهدای گرانقدر شرکت سیمان شمالمحفل انس با قرآن کریم در جوار یادمان شهدای گرانقدر شرکت سیمان شمالمحفل انس با قرآن کریم در جوار یادمان شهدای گرانقدر شرکت سیمان شمالمحفل انس با قرآن کریم در جوار یادمان شهدای گرانقدر شرکت سیمان شمالمحفل انس با قرآن کریم در جوار یادمان شهدای گرانقدر شرکت سیمان شمالمحفل انس با قرآن کریم در جوار یادمان شهدای گرانقدر شرکت سیمان شمالمحفل انس با قرآن کریم در جوار یادمان شهدای گرانقدر شرکت سیمان شمال